تکنیک های دکوراتیو روی سطوح (فوفینیش/ پتینه سطوح)

فوفینیش در هنر دکوراتیو به معنای رنگ آمیزی ساختگی و یا پرداخت مصنوعی می باشد که شامل طیف وسیعی از تکنیکهای دکوراتیو گوناگون است تا به سطوح مختلف، نمایی متفاوت بدهد.

تکنیک های دکوراتیو هنری است که در آن با استفاده از اعجاز رنگ و ابزارهای مختلف بافتهای بصری، انتزاعی و برجسته زیبا بر روی سطوح مختلف نظیر: دیوار، کف، سقف، ستون، دربها، کابینتها و حتی مبلمان ایجاد می گردد.

یکی از دلایل محبوبیت این هنر به خصوص در دکوراسیون داخلی مقرون به صرفه بودن آن است. چون شما میتوانید با استفاده از تکنیکهای این حرفه بر روی تمامی سطوح مانند: گچ، چوب، سفال، سیمان و… به سادگی و بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای نقوش و افکتهای زیبا با هر ترکیب رنگی و بدون محدودیت بیافرینید.

هنرجویان در این دوره با کاربرد و تنوع بسیار بالایی از رنگها، خمیرها، حلالها، موادها و ابزارهای تخصصی پتینه دیوار آشنا می شوند.

این حرفه، هنری جدید به زندگی شما وارد می کند و شما می توانید بنابر سلیقه و میزان خلاقیت خود با استفاده از انواع تکنیکهای کهنه کاری، انواع بافتها و ایجاد نمای مصالح مختلف مانند چوب یا سنگ یا غیره، محیط منزل خود و یا نمای هر پروژه ای را با احساس هر مکان کامل کنید و آثار بسیار متبوع و زیبایی خلق کنید.

آموزشها بصورت دو دوره مقدماتی و پیشرفته منطبق بر متدهای بین المللی برای مبتدیان و علاقه مندان این رشته که حتی هیچ پیش زمینه ای در این خصوص ندارند برگزار خواهد شد.